Onze experts

Het team van LIMES international is jarenlang actief in de internationale fiscale advisering. Onze adviseurs beschikken over de ervaring en vaktechnische kennis om voor al uw internationale activiteiten passende fiscale en niet-fiscale oplossingen te bieden. 

  • Huub Kapel Partner huub@limes-int.com

    “Al meer dan 25 jaar ervaring in fiscale advisering van internationale problematiek”

  • Nick Domburg Partner nick@limes-int.com

    “De beste fiscale en juridische adviezen voor uw internationale activiteiten”

  • Age Seinstra Partner age@limes-int.com

    “LIMES international is uw fiscale gids
    in de
    internationale
    markt”

  • Martin van Harten Partner martin@limes-int.com

    “Wij nemen al uw fiscale zorgen volledig uit
    handen”

  • Sander Michaël Partner sanderm@limes-int.com

    “Professioneel en pragmatisch advies voor al uw internationale vraagstukken”

  • Toon Hasselman Partner toon@limes-int.com

    “Onze passie voor internationale BTW maakt ons
    zo uniek”

     

  • Veerle Triempont Partner veerle@limes-int.com

    “Wij bieden u de beste fiscale en juridische oplossingen”

  • Sanne Friedrichs Senior Manager sanne@limes-int.com

    “Het onderste uit de kan halen om tot de beste oplossing te komen”

  • Frank Mélotte Senior Manager frank@limes-int.com

    “Iedere situatie vraagt om een persoonlijke benadering, die wij
    u bieden”

  • Jaap Spierenburg Senior Manager jaap@limes-int.com

    “Wij helpen u bij het optimaliseren van uw internationale
    fiscale
    successen”

  • Wytske Wijnnobel Immigration Manager wytske@limes-int.com

    “Wij zorgen dat expats probleemloos met de
    internationale opdracht kunnen starten”

  • Renieta Hartwijk Manager renieta@limes-int.com

    “LIMES academy is een bron van kennis voor HR professionals”

  • Janneke Bergmann Manager janneke@limes-int.com

    “Het onderste uit de kan halen om tot de beste oplossing te komen”

  • Natasja Buis Junior Manager natasja@limes-int.com

    “Wij begeleiden u in het doolhof van de internationale wet- en regelgeving”

  • Sanne Peek Junior Manager sannep@limes-int.com

    “Advies over de sociale zekerheid, 30%-regeling en salary split”

  • Arianne Houwaard Junior Manager arianne@limes-int.com

    “Wij assisteren u bij al uw internationale payroll issues”

  • Maaike Noort Tax Adviser maaike@limes-int.com

    “Gespecialiseerd in internationaal belastingadvies voor expats”

  • Corine Freke Tax Adviser corine@limes-int.com

    “De beste fiscale adviezen zodat u optimaal profiteert van uw opdracht in het buitenland”

  • Joshua Jung Tax Adviser joshua@limes-int.com

    “Expert op het gebied van internationale fiscale en juridische dienstverlening”

  • Kimberley Litaaij Immigration Adviser kimberley@limes-int.com

    “Beschikken over de juiste visa en vergunningen is van groot belang voor een succesvolle
    start van uw internationale opdracht”

  • Louise van der Luijt Immigration Adviser louise@limes-int.com

    “Hoogwaardige dienstverlening, dat is waar wij altijd naar streven”

  • Daan van der Gaag Payroll Adviser daan@limes-int.com

    “We’ll assist you by preparing regularly occurring summaries of salary administration and cost analyses”